שירותי המרכז

יחד עם שירות מצוין וסטנדרטים גבוהים במיוחד, המרכז יהפוך לאלטרנטיבה המועדפת לשירותי הבריאות הקיימים, המאלצים את המטופלים לבלות שעות ארוכות בהמתנה לקבלת עזרה רפואית. החל מחודש יוני 2014, מרכז "בריאותא" ייתן מענה לכ-400 אלף לקוחות פוטנציאליים מאזור באר שבע והנגב, בזכות שירות מהיר, יעיל ואיכותי, ומיקומו הנגיש והנוח למשפחות בבאר שבע והסביבה

בדיקות ואבחנות רפואיות

מרכז בריאותא לרפואה דחופה בבאר שבע, מספק מגוון רחב של בדיקות רפואיות כמו אולטרסאונד, רנטגן, ביצוע בדיקות דם ועוד, מאבחן ומטפל בבעיות רפואיות כגון חום, טיפול באלרגיות, כוויות, התייבשות, התקפי אסטמה ועוד.

קרא עוד        

מרכז מומחים

מרכז המומחים של בריאותא באר שבע, מרכזות עבורך מגוון שירותי יעוץ, אבחון וטיפול על ידי רופאים ואנשי צוות מהשורה הראשונה בישראל. אצלנו תזכה ליחס אישי ואדיב באווירה נעימה ונינוחה, וטיפול באמצעות במכשור רפואי חדשני המתקדם מסוגו.

קרא עוד        

צילומי רנטגן

צילום רנטגן הוא אמצעי יעיל, מדויק ולא פולשני, המשמש לאבחון טווח רחב של בעיות רפואיות באמצעות הדמיה של איברים פנימיים ועצמות, על ידי קרני רנטגן שביכולתן לחדור דרך רקמות הגוף. 
בדרך כלל צילום רנטגן אינו מצריך הכנות מיוחדות והוא אורך מספר דקות בלבד, ללא צורך בהרדמה וללא כאב. במקרים מיוחדים ייתכנו הנחיות שונות, אותן יש לקבל מהרופא מבעוד מועד.

קרא עוד        

רפואה דחופה

שירותי רפואה דחופה נועדו לספק מענה ראשוני לבעיות הדורשות טיפול רפואי מיידי, ובעיקר כאשר מדובר בבעיות העלולות לסכן חיי אדם. מרכז "בריאותא" לרפואה דחופה בבאר שבע פועל בשעות הלילה, בסופי שבוע ובחגים – ומספק טיפול רפואי מהיר גם בשעות בהן קופות החולים והמרפאות סגורות, או כאשר יש עומס בחדר המיון הקרוב.

קרא עוד       

בדיקת דם לזיהוי תסמונת דאון

אמא לעתיד? בהתחלת ההריון?
הכירי את בדיקת הדם  MaterniT21 בדיקת דם האם האם, היחידה עם תוצאה חד משמעית.
 
מהי הבדיקה?
MaterniT21 היא בדיקת דם אמהי, פשוטה ולא פולשנית לאיתור תסמונות בעובר.

קרא עוד        

פנייה מהירה

שלח

לוגו שקד דיגיטל