חזון הבריאות של בריאותא

שלושה עקרונות מרכזיים עמדו מאחורי ההקמה של מרכז בריאותא, לכולם משותפת השאיפה לשיפור השירות למטופל: זמני המתנה קצרים יותר, יחס אישי למטופל ומתן טיפול רפואי איכותי, מעמיק ומקיף.

מי לא מכיר את העומס הרב והתורים הארוכים המאפיינים את חדרי המיון בבתי החולים. צוותי הרפואה הדחופה מתמודדים עם מציאות קשה שתוצאותיה זמני המתנה ארוכים במיוחד ותסכול גובר בקרב הפונים לחדרי המיון.

על הרקע הזה, קרם עור וגידים הרעיון להקמת בריאותא. על בסיס שיתוף פעולה עם קופות החולים, ממונפים היתרונות הייחודים של בריאותא להרחבת תפיסת השירות ולשיפור האיכות הרפואית ללקוח.

כיום פועל באזור הדרום סניף של בריאותא - בבאר שבע - ופעילותו במהלך השנים מתאפיינת בגידול משמעותי בקרב צורכי השירות ועלייה בשביעות הרצון מאיכויותיו.

בריאותא מאמינה בראייה הוליסטית: מתן רצף שירותים רפואיים תחת קורת גג אחת החוסך זמן וביורוקרטיה. כביטוי לראייה זו, הוקמו לפני כשלוש שנים מרפאות מומחים כרצף שירותים משלים ללקוח ואלו מספקות מענה לצרכים רפואיים פרטיים ומשלימים.

חזון החברה

ברוח עקרונות האיכות הקפדניים המנחים את שירותיה – ובמרכזם מתן מענה רפואי מקצועי, איכותי ונגיש, שואפת בריאותא להמשך שיפור מתמיד בשירות המוענק בידי רופאיה והצוות הסיעודי המקצועי.

ברוח שאיפתה להוות רשת לאומית לרפואה דחופה, חותרת בריאותא להרחבת פעילותה לאזורים נוספים, תוך שהיא מקדמת את הרחבת רצף השירותים שהיא מעניקה למטופליה.

מאמץ זה מבוצע תוך שימת דגש על תחומים בהם קיים לבריאותא יתרון יחסי המאפשר לה את המשך שיפור השירות המוענק למטופלים והידוק שיתופי הפעולה עם קופות החולים.

תמונה ראשית
ראשי > הרוח והחזון בבריאותא
whatsapp iso image The Butterfly Button